☎ (044) 331-89-40

☎ (096) 524-33-21

☎ (063) 243-95-50

наша страница на фейсбуке Мы на Facebook

Трафаретний друк

ПОЛІГРАФІЯ

НАШІ КОНТАКТИ:

Україна, м. Київ


☎ (096) 524-33-21

☎ (063) 243-95-50

⏰ с 9.30 до 18 00


почта.poser@ukr.net


наша страница на фейсбуке Ми на Facebook
твитер Твітнуть

СТАТТІ ПРО ВСЕ:

Трафаретний друк.

Техніка нанесення-друку, малюнка методом шовкографії.

трафаретний друк

Шовкографіей називають різновид трафаретного друку , в якій в якості формного матеріалу використовуються спеціальні поліефірні, поліамідні (нейлонові) або металеві сітки частотою 4-200 ниток / см і товщиною приблизно 18-200 мкм.
Зазвичай пробільні елементи формують безпосередньо на сітці фотохімічним способом.

Для виготовлення друкованої форми може бути використаний як сухий плівковий фотослой (капілярна плівка), так і рідка фотоемульсія, висушується на сітці після нанесення. У звичайному стані фотослой змивається водою. У переважній більшості випадків експонування проводиться контактним способом.

Після експонування УФ-випромінюванням фотослой полимеризуется і перестає змиватися водою, за винятком ділянок, що не зазнали опромінення (закриті зображенням позитиву). Змиті ділянки сітки стають друкуючими елементами.

Друк відповідними фарбами може проводитися практично по всіх матеріалах - по папері, пластику, ПВХ, склу, кераміці, металу, тканин, шкіри і т. Д. Фарби можуть відрізнятися за типом сполучного - водні, сольвентні (на основі розчинників), ультрафіолетового затвердіння, пластизоли (що вимагають температурну фіксацію).

Шовкографія також використовується для друку деколей (перекладних картинок на скло або кераміку) з подальшим випалюванням або без нього, для нанесення переться ( «скретч») шару для лотерейних квитків і карток оплати.

Свою назву « шовкографія » цей спосіб отримав через патенту процесу трафаретного друку, виданого в 1907 році під назвою "Англійська мова англ.Silk screen printing -« печать шовковим ситом ».

Вважається, що цей спосіб друку виник в глибокій старовині, але сучасний вигляд трафаретний друк набула в середині минулого століття. Завдяки особливостям технології шовкографія дозволяє друкувати як на плоских, так і на циліндричних поверхнях.

Зараз трафаретний друк застосовується не тільки в сувенірної поліграфії , але і в текстильной , електронної, автомобільної, скляної, керамічної та інших галузях промисловості.

Однією з особливостей шовкотрафаретного друку є можливість отримувати товстий барвистий шар від 8 - 10 мкм до 1000 і більше (для офсету барвистий шар складає 1-2 мкм) з вражаючою покриваністю і яскравістю кольору.
Також можна широко використовувати спецефекти - гліттер (блискітки), об'ємну друк, імітацію оксамиту або гуми.

Можлива як прямий друк безпосередньо на запечатується поверхность, так і перекладна (трансферна) на проміжний носій з подальшим перенесенням на виріб.

Шовкотрафаретний друк є одним з технологічних способів друку.

Вона охоплює найрізноманітніші сфери застосування: від ручних робіт до високотехнологічних промислових рішень, від найменших форматів при виготовленні друкованих плат до самих великих плакатів порядку 3х6 м і від одиничних екземплярів до великих, що вимірюються десятками тисяч, тиражів.

Способом трафаретного друку запечатуються папір , футболки, парасольки , пакети з логотипом банан або майка , кераміка і синтетичні матеріали у вигляді полотна, окремих листів, а також такі вироби різного призначення і форми, як банки, келихи, приладові панелі.

Палітри фарб характеризуються великою різноманітністю. Знаходять широке застосування спеціальні фарби для найрізноманітніших областей.
У трафаретному способі для друку ілюстрацій, знаходить широке застосування чотирьохфарбовий (повнокольоровий) друк. Застосовувані для трафаретного друку апарати, машини та пристрої охоплюють як звичайні пристосування і установки, що використовуються в кустарному виробництві, так і великі машини для робіт в промислових масштабах.

стаття люб'язно надана сайтомhttp://ru.wikipedia.org

Шелкотрафаретная малоформатная печать.

Включає в себе все, що є плоским друком на різних підкладках, особливо на ПВХ (пластики, самоклеюча плівка), папері, картоні, формат друку яких не перевищує 100x140см. Характеризується печаткою на замовлення для самого різного застосування:

- представницька продукція ( візитки , бланки, запрошення, листівки, фірмові конверти , папки і т.д.);
- рекламна продукція місць продажів і реклами: воблери, мобайли, шелфтокери, прапорці, гірлянди і т.д .;
- етикетки на основі самоклеющейся паперу і плівки ;
- друк зображення на коробки, паперові та поліетиленові пакети і іншу упаковку ;
наклейки на основе самоклеющейся пленки и бумаги, для самого различного применения;
– печать изображения на пластик с последующей формовкой и изготовлением ценникодержателей, подставок, монетниц и т.д.

Трафаретний великоформатний друк

Аналогічна попередній, але з плоским друком великих форматів, що перевищують 100x140см.
В основному це вироби для зовнішньої реклами та інформації:
- афіші;
- плакати;
- банери;
- перетяжки;
- дорожні знаки і покажчики;
- світлові короби і вивіски;
- продукція промислового призначення і частини готових виробів;
- вітражі;
- дзеркала, як частина готових виробів при виробництві меблів;
- гофротара, мішки і пакети великого формату.

► Шовкотрафаретний друк на готових виробах з текстилю:

- друк на готових виробах ( футболках , парасольках, куртках, светрах, сумках, бейсболках і т.д. ) як методом прямого друку, так і з використанням термотрансферних технологій.

► Шовкотрафаретний друк на дрібних предметах.

В першу чергу, це друк на сувенірної продукції :
- запальнички, ручки , поліетиленові пакети , паперові пакети , чашки, годинники, брелоки і т.д.
- канцелярські товари: лінійки, косинці, транспортири, пенали і т.д.

► Шовкотрафаретний друк по тканям.

Це друк на тканині в бобінах, на відрізах технікою настільного друкування, механотекстільнимі килимовими верстатами, машинами з обертовими циліндрами. Йдеться про широку галузі промислової набивання тканин.

► Шелкотрафаретная індустріальна друк.

Застосовується в автомобільній, електронній, електротехнічній промисловості і в машинобудуванні:
- друковані плати;
- панелі приладів;
- шильди і бирки;
- мембранні клавіатури;
- скла автомобілів;
- різна маркування готових виробів.

► Шовкотрафаретний друк по склу та кераміці.

Застосовується в керамічної і скляної промисловості для декорування промислових партій посуду методом декалькоманії, а також для персоніфіцікаціі обмежених партій виробів (гуртки, склянки, келихи і т.д.) в рекламних та інших цілях.

► Шовкотрафаретний друк на флаконах і пляшках.

Широко використовується в промисловості виробляє косметику і побутову хімію, а також в харчовій і лікеро-горілчаної промисловості.

► Трафаретний додатковий друк

Охоплює всі ті області застосування трафаретного друку , які не ввійшли до перелічених вище групи:
- сублімація синтетичної тканини при виготовленні спортивної форми, прапорів, краваток (з фірмовою символікою), хусток, купальників і т.д .;
- декорування вітрил, парашутів і т.д .;
- виготовлення квитків стирається лотереї (з нанесенням переться шару фарби);
- нанесення захисних шарів стирається фарби на PIN-коди, паролі і т.д. в різної документації.


Форма заказа

×
Отправить запрос !