☎ (044) 331-89-40

☎ (096) 524-33-21

☎ (063) 243-95-50

Спосіб виготовлення візиток!

ПОЛІГРАФІЯ

НАШІ КОНТАКТИ:

Україна, м. Київ


☎ (096) 524-33-21

☎ (063) 243-95-50

⏰ с 9.30 до 18 00


почта.poser@ukr.net


наша страница на фейсбуке Ми на Facebook
твитер Твітнуть

СТАТТІ ПРО ВСЕ:

Як правильно вибрати спосіб виготовлення візиток !!!

замовити друк візиток

З упевненістю можна заявити, що для багатьох людей візитна картка не представляє собою нічого серйозного. Але по-справжньому велику важливість візитки набувають для людей, які мають свій бізнес або якось пов'язаних з діловими колами.

Адже саме цей невеликий шматок паперу містить всю вичерпну інформацію про організацію і власника самої візитки.

Візитні картки керівника і співробітників, звичайно ж, можуть відрізнятися один від одного, проте, вони повинні бути виконані у фірмовому стилі організації з використанням фірмових кольорів і логотипу.

Крім цього, візитки можуть бути однакового дизайнерського рішення,
але виготовлені різними способами!

При виборі візитних карток дуже важливо хоча б трохи розбиратися в тих методах друку візиток, якими вони можуть бути виготовлені. Мова, перш за все, йде процифровий , офсетного друку, трафаретний друк візиток, а також тиснення фольгою та конгрев.

Цифровий спосіб виготовлення візитокк є, мабуть, найпоширенішим і швидким!

Цим методом можна надрукувати візитки малих і середніх тиражів. причому цифровий друк візиток відрізняється відносно маленькою ціною короткими термінами виконання, протягом години можна отримати готове замовлення.

Цифровий друк візіок, передбачає відбиток хорошої якості, однак повної відповідності кольору домогтися практично неможливо. Ще один момент, який слід враховувати при цифрового друку, це неможливість використання металізованих фарб.

Так що якщо Ваші візитки передбачають друк наприклад, золотим кольором,
то Вам доведеться вибрати інший спосіб друку.
друк візиток
Останнім часом, для друку невеликих тиражів металізованими квітами використовуєтьсяфольгування або тиснення фольгою.

Це недорогий, але досить ефективний спосіб зробити ваші візитки нестандартними.
Фольгування можна поєднувати із звичайною цифровою печаткою, наприклад виділяючи логотип, і досягає гарних на вигляд візитки.

Візитки надрукованні офсетним друком, досить довговічні у використанні.
Такий спосіб застосовується при друку великих тиражів від 1000 штук.

Офсетний друк відрізняється складним техніко-технологічним процесом. Наслідком цього є досить великий термін виконання замовлення, як правило, не менше трьох днів.

Варто звернути увагу на те, що якщо кількість замовлених візиток менше 1000 штук, то вартість замовлення буде такою ж, як і при великому замовленні!

Причиною цього є однакова кількість витраченого матеріалу.
Однак, в разі, якщо вам необхідно дотримати кольору на візитках, наприклад колір логотипу на корпоративних візитках, то цей спосіб друку не має альтернативи.

Спосіб тиснення чо конгревного тиснення візиток сміливо можна віднести до одного з найдорожчих методів виготовлення рекламних візиток.

Такі візитки дуже оригінальні !

По-перше, технологія тиснення фольгою візиток , яка полягає в нанесенні металевої фольги, досить складна сама по собі. По-друге, незважаючи на те, що стильно виконана візитка досить швидко стає робочої, ефект, який вона виробляє на клієнта, вельми позитивно впливає на подальший перебіг ділового співробітництва.

Отже, вибираючи спосіб друку візитних карток, потрібно враховувати кілька моментів :
кількість візиток, їх призначення (тобто, кого вони будуть представляти: великого керівника або співробітника молодшого персоналу, наявні грошові кошти і, нарешті, саме функціональне навантаження візитки (тобто, вона повинна просто запам'ятатися своєю оригінальністю, або послужити дійсно робочим атрибутом для Вашого бізнесу .

Друк візиток в Києві по
(098) 771-26-74, ☎(044) 331-89-40, ☎ (096) 524-33-21,


Форма заказа

×
Отправить запрос !